فراموش نکنید

مردی مقابل گل فروشی ایستاد.او می خواست دسته گلی برای مادرش که در شهر دیگری بود سفارش دهد تا برایش پست شود .

وقتی از گل فروشی خارج شد ٬ دختری را دید که در کنار درب نشسته بود و گریه می کرد. مرد نزدیک دختر رفت و از او پرسید : دختر خوب چرا گریه می کنی ؟

دختر گفت : می خواستم برای مادرم یک شاخه گل بخرم ولی پولم کم است . مرد لبخندی زد و گفت :با من بیا٬ من برای تو یک دسته گل خیلی قشنگ می خرم تا آن را به مادرت بدهی.

وقتی از گل فروشی خارج می شدند دختر در حالی که دسته گل را در دستش گرفته بود لبخندی حاکی از خوشحالی و رضایت بر لب داشت. مرد به دختر گفت : می خواهی تو را برسانم ؟ دختر گفت نه ، تا قبر مادرم راهی نیست!

مرد دیگرنمی توانست چیزی بگوید٬ بغض گلویش را گرفت و دلش شکست. طاقت نیاورد٬ به گل فروشی برگشت٬ دسته گل را پس گرفت و ۲۰۰ کیلومتر رانندگی کرد تا خودش آن را به دست مادرش هدیه بدهد.

شکسپیر می گوید: به جای تاج گل بزرگی که پس از مرگم برای تابوتم می آوری، شاخه ای از آن را همین امروز به من هدیه کن

/ 29 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
♥Elham♥

دیونه بازی میدونی چیه؟ یعنی وقتی کنارته یهو دماغشو بکشی چشماش پراشک بشه بگه»آخه خُل شدی؟ بگی آخه آره دیگه! خُل تو! وقتی باهات بحث میکنه چشماتو ریزکنی بگی»خاک برسرم بازاخم کردی؟ نگفتم بهت نمیاد؟ دیونه بازی یعنی ی روز بهت بگه»مرسی ک اینقدردیونه ای

♥Elham♥

برایم دعا کن........... اجابتش مهم نیست........... مهم آرامشی است که بدانم تو به یادمی..........

♥Elham♥

وقتی باهم قهر میکنیم همش به این فکر میکنم که تو هم همونقدر که من بهت فکر میکنم تو هم به من فکر میکنی؟ (((واقعا همین طوره هاااااا)))

♥Elham♥

حوالی رویاهایم که قدم میزنم میبینم خیابان را با بوی باران دوست دارم و خودم را کنار تو

♥Elham♥

اگه یه روز عاشق یه نفرشدیدواونم عاشقتون بودهیچ موقع بهش خیانت نکنید هیچ موقع آزارش ندیدهیچ موقع بهش شک نکنیدهیچ موقع ترکش نکنیداگه واقعا عاشق هم هستیدفقط به هم محبت کنیدمحبت... عشق بچه بازی نیست... اگر میتونی تا آخرش تا لحظه مرگ باعشقت باشی وارد شو..

سایه

سلام داداشی من اپم گلم

کیمیا

وبت عالیه به منم سر بزن خوشحال میشم

زهره

سلام دمت گرم خیلی عالی بود دمت گرم منو بلینک منم شمارو باافتخار میلینکم

mari

aliye be web maanam sar bezan

عباس حکمت

سلام:شکسپیر درست می گوید چراکه او به قول خودش نجیب زاده سفید پوست اروپایی!درک درستی از عالم برزخ ما ندارد !که آنجا مادر چقدر چشم انتظار دو رکعت نماز فرزندش هست .وچه عالی است زندگی در عالم دیگر وچه به هم ریخته است دنیا چه فرق است بین سایبانی از درخت عشقه با سایبانی با یک عالم ستاره !گستاخی ام را ببخشید[گل]